KONTAKTA oss

070–257 60 24

info@newminds.se

VÅRA Rekryterare

Photo of Carolina Mattsson Photo of Carolina Mattsson
Carolina Mattsson Rekryterare carolina.mattsson@newminds.se
Photo of Tilda Uddenstig Photo of Tilda Uddenstig
Tilda Uddenstig Rekryterare tilda.uddenstig@newminds.se
Photo of Lisa Enerholm Photo of Lisa Enerholm
Lisa Enerholm Rekryterare lisa.enerholm@newminds.se
Photo of Emma Haglund Photo of Emma Haglund
Emma Haglund Rekryterare emma.haglund@newminds.se
Photo of Julia Gullbrandsson Photo of Julia Gullbrandsson
Julia Gullbrandsson Rekryterare julia.gullbrandsson@newminds.se

VÅRA Konsultchefer

Photo of Malin Drake Photo of Malin Drake
Malin Drake Konsultchef 070–290 20 81 malin.drake@newminds.se
Photo of Hanna Conrad Photo of Hanna Conrad
Hanna Conrad Konsultchef 070–717 77 29 hanna.conrad@newminds.se
Photo of Hanna Schröder Photo of Hanna Schröder
Hanna Schröder Konsultchef 073–770 00 88 hanna.schroder@newminds.se
Photo of Martin Samuelsson Photo of Martin Samuelsson
Martin Samuelsson Konsultchef 070–572 92 00 martin.samuelsson@newminds.se
Photo of Albertina Uddh Photo of Albertina Uddh
Albertina Uddh Konsultchefsassistent 076–346 84 24 albertina.uddh@newminds.se
Photo of Linnea Okfors Photo of Linnea Okfors
Linnea Okfors Konsultchefsassistent 072–710 01 30 linnea.okfors@newminds.se
Photo of Hannah Schaffer Photo of Hannah Schaffer
Hannah Schaffer Konsultchefsassistent 073–545 66 47 hannah.schaffer@newminds.se

Vårt kontorsteam

Photo of Fredrik Marthinsen Photo of Fredrik Marthinsen
Fredrik Marthinsen VD & grundare fredrik.marthinsen@newminds.se
Photo of Nils Widmark Photo of Nils Widmark
Nils Widmark Vice VD & Grundare nils.widmark@newminds.se
Photo of Caroline Stjerna Photo of Caroline Stjerna
Caroline Stjerna Personalchef caroline.stjerna@newminds.se
Photo of Filippa Bredwad Photo of Filippa Bredwad
Filippa Bredwad Kontorsansvarig filippa.bredwad@newminds.se

BESÖK oss

Kungsportsavenyn 37

411 36 Göteborg

Har du allmänna frågor eller är mer intresserad av oss på New Minds?
Skriv till oss via formuläret nedan!

P.S. Det går så klart lika bra att
ringa eller maila direkt!