KONTAKTA oss

076–836 68 28

info@newminds.se

VÅRA Rekryterare

Photo of Emil Fredriksson Photo of Emil Fredriksson
Emil Fredriksson Rekryterare emil.fredriksson@newminds.se
Photo of Moa Schaffer Photo of Moa Schaffer
Moa Schaffer Rekryterare moa.schaffer@newminds.se
Photo of Julia Gullbrandsson Photo of Julia Gullbrandsson
Julia Gullbrandsson Rekryterare julia.gullbrandsson@newminds.se
Photo of Malin Drake Photo of Malin Drake
Malin Drake Rekryterare 070–290 20 81 malin.drake@newminds.se

VÅRA Konsultchefer

Photo of Hanna Conrad Photo of Hanna Conrad
Hanna Conrad Konsultchef (Föräldraledig)
Photo of Hanna Schröder Photo of Hanna Schröder
Hanna Schröder Konsultchef (föräldraledig)
Photo of Martin Samuelsson Photo of Martin Samuelsson
Martin Samuelsson Konsultchef 070–572 92 00 martin.samuelsson@newminds.se
Photo of Albertina Uddh Photo of Albertina Uddh
Albertina Uddh Inflödeschef (Föräldraledig)
Photo of Linnea Okfors Photo of Linnea Okfors
Linnea Okfors Konsultchefsassistent 072–710 01 30 linnea.okfors@newminds.se
Photo of Hannah Schaffer Photo of Hannah Schaffer
Hannah Schaffer Konsultchefsassistent 073–545 66 47 hannah.schaffer@newminds.se
Photo of Sandra Hamdi Photo of Sandra Hamdi
Sandra Hamdi Konsultchef 076–317 66 73 sandra.hamdi@newminds.se
Photo of Linn-Ewa Wittlock Photo of Linn-Ewa Wittlock
Linn-Ewa Wittlock Konsultchef 073–076 11 01 linn-ewa.wittlock@newminds.se
Photo of Linn Alholt Photo of Linn Alholt
Linn Alholt Konsultchef 076–321 39 04 linn.alholt@newminds.se
Photo of Amanda Bohäll Photo of Amanda Bohäll
Amanda Bohäll Konsultchefsassistent 073 - 531 55 76 Amanda.bohall@newminds.se
Photo of Hanna Skattberg Photo of Hanna Skattberg
Hanna Skattberg Konsultchefsassistent 073–520 07 41 hanna.skattberg@newminds.se

Vårt kontorsteam

Photo of Fredrik Marthinsen Photo of Fredrik Marthinsen
Fredrik Marthinsen VD & grundare fredrik.marthinsen@newminds.se
Photo of Nils Widmark Photo of Nils Widmark
Nils Widmark Vice VD & Grundare nils.widmark@newminds.se
Photo of Caroline Stjerna Photo of Caroline Stjerna
Caroline Stjerna Personalchef caroline.stjerna@newminds.se
Photo of Nina Norberg Photo of Nina Norberg
Nina Norberg Kontorsansvarig 070-257 60 24 nina.norberg@newminds.se
Photo of Mattias Larsson Photo of Mattias Larsson
Mattias Larsson Marknadschef mattias.larsson@newminds.se

BESÖK oss

Kungsportsavenyn 37

411 36 Göteborg

Har du allmänna frågor eller är mer intresserad av oss på New Minds?
Skriv till oss via formuläret nedan!

P.S. Det går så klart lika bra att
ringa eller maila direkt!